Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

Київ  •  УНН

18 квітня 2020, 07:42  •  34603 перегляди

КИЇВ. 18 квітня. УНН. Наступного тижня, 21 квітня, відбудеться селекторна нарада з директорами департаментів охорони здоров’я ОДА, на якій буде обговорюватися ситуація зі звільненням та скороченням медиків у зв’язку з другим етапом медичної реформи. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“1 квітня почався другий етап медичної реформи... Ми аналізуємо, як цифри Національної служби здоров’я України, так і дані (щодо звільнення та скорочення медиків — ред.), які ми отримуємо від департаментів охорони здоров’я вже конкретно з областей. Також є звернення медичних працівників, що їх скорочують або будуть скорочувати. Ці цифри, які я отримую, вони дуже тривожні. На наступному тижні, 21 квітня, я буду проводити селекторну нараду з директорами департаментів охорони здоров’я, де вся картина по країні нам буде відома, і ми будемо приймати відповідне рішення”, — зазначив він.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я минулого тижня розпочало аудит системи охорони здоров’я України. Очільник міністерства Максим Степанов заявив, що перші цифри з регіонів — тривожні. 

Як раніше повідомлялося в УНН, голова ВРУ Дмитро Разумков заявив, що медична реформа не передбачила багатьох викликів. 

Новини по темi
Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

18 квітня 2020, 07:42  •  34603 перегляди
В Україні 78% померлих від COVID-19 мали супутні захворювання – МОЗ

В Україні 78% померлих від COVID-19 мали супутні захворювання – МОЗ

18 квітня 2020, 07:32  •  19137 перегляди
В Україні за добу зникли 34 дитини: усіх знайшли

В Україні за добу зникли 34 дитини: усіх знайшли

18 квітня 2020, 07:28  •  14918 перегляди
Степанов пояснив, чому виник дефіцит засобів індивідуального захисту

Степанов пояснив, чому виник дефіцит засобів індивідуального захисту

18 квітня 2020, 07:14  •  20032 перегляди
Пандемія коронавірусу: у Росії вже 36 793 хворих, 313 людей померли

Пандемія коронавірусу: у Росії вже 36 793 хворих, 313 людей померли

18 квітня 2020, 06:59  •  20551 перегляди
Зеленський записав чергове звернення: закликав святкувати Великдень вдома

Зеленський записав чергове звернення: закликав святкувати Великдень вдома

18 квітня 2020, 06:46  •  31310 перегляди
В Україні 978 медиків і 332 дитини захворіли на COVID-19

В Україні 978 медиків і 332 дитини захворіли на COVID-19

18 квітня 2020, 06:40  •  20682 перегляди
На заклади охорони здоров’я за змінами до Бюджету-2020 піде майже 16 млрд грн - МОЗ

На заклади охорони здоров’я за змінами до Бюджету-2020 піде майже 16 млрд грн - МОЗ

18 квітня 2020, 06:35  •  18789 перегляди
Україна за добу закачала у ПСГ ще 27 млн куб. м газу

Україна за добу закачала у ПСГ ще 27 млн куб. м газу

18 квітня 2020, 06:27  •  19380 перегляди
У МОЗ назвали області із найбільшим добовим приростом випадків COVID-19

У МОЗ назвали області із найбільшим добовим приростом випадків COVID-19

18 квітня 2020, 06:18  •  58496 перегляди

Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

Наступного тижня, 21 квітня, відбудеться селекторна нарада з директорами департаментів охорони здоров’я ОДА, на якій буде обговорюватися ситуація зі звільненням та скороченням медиків у зв’язку з другим етапом медичної реформи. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Політика • 18 квітня 2020, 07:42  •  34603 перегляди
Степанов анонсував нараду щодо скорочення медиків

В Україні 78% померлих від COVID-19 мали супутні захворювання – МОЗ

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 18 квітня 2020, 07:32  •  19137 перегляди
В Україні 78% померлих від COVID-19 мали супутні захворювання – МОЗ

В Україні за добу зникли 34 дитини: усіх знайшли

В Україні за минулу добу зникло 34 дитини, однак усіх знайшли і повернули додому. Про це УНН передає з посиланням на повідомлення Нацполіції у Twitter.

Суспільство • 18 квітня 2020, 07:28  •  14918 перегляди
В Україні за добу зникли 34 дитини: усіх знайшли

Степанов пояснив, чому виник дефіцит засобів індивідуального захисту

На початку епідемії COVID-19 Україна не була забезпечена специфічними засобами індивідуального захисту, деякі з них взагалі не виготовляються у країні, їх завозять з-за кордону і відразу розподіляють по всіх областях. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Політика • 18 квітня 2020, 07:14  •  20032 перегляди
Степанов пояснив, чому виник дефіцит засобів індивідуального захисту

Пандемія коронавірусу: у Росії вже 36 793 хворих, 313 людей померли

У Росії на ранок 18 квітня зареєстровано вже 36 793 хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, 313 людей померли. Приріст нововиявлених випадків захворювання у країні за добу - 4785. Про це УНН повідомляє з посиланням на офіційну інформацію влади РФ про боротьбу з поширенням коронавірусу в Російській Федерації у відповідному Telegram-каналі.

Новини Світу • 18 квітня 2020, 06:59  •  20551 перегляди
Пандемія коронавірусу: у Росії вже 36 793 хворих, 313 людей померли

Зеленський записав чергове звернення: закликав святкувати Великдень вдома

Президент України Володимир Зеленський у новому відеозверненні привітав українців із Великоднем і закликав всіх відсвяткувати це свято вдома. Відповідне відео оприлюднено у Telegram-каналі Президента, передає УНН.

Суспільство • 18 квітня 2020, 06:46  •  31310 перегляди
Зеленський записав чергове звернення: закликав святкувати Великдень вдома

В Україні 978 медиків і 332 дитини захворіли на COVID-19

В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіло 978 медиків та 332 дитини. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 18 квітня 2020, 06:40  •  20682 перегляди
В Україні 978 медиків і 332 дитини захворіли на COVID-19

На заклади охорони здоров’я за змінами до Бюджету-2020 піде майже 16 млрд грн - МОЗ

Після ухвалення змін до Державного бюджету на 2020 рік заклади охорони здоров’я отримують 15,8 млрд гривень за боротьбу з COVID-19, більша частина цих коштів піде на заробітні плати для лікарів. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Економіка • 18 квітня 2020, 06:35  •  18789 перегляди
На заклади охорони здоров’я за змінами до Бюджету-2020 піде майже 16 млрд грн - МОЗ

Україна за добу закачала у ПСГ ще 27 млн куб. м газу

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 16 квітня збільшився до 16,081 млрд куб. м, передає УНН з посиланням на дані ТОВ "Оператор ГТС України".

Економіка • 18 квітня 2020, 06:27  •  19380 перегляди
Україна за добу закачала у ПСГ ще 27 млн куб. м газу

У МОЗ назвали області із найбільшим добовим приростом випадків COVID-19

Серед областей, у яких зафіксовано найбільше підтверджених випадків COVID-19 за добу, є Чернівецька, Рівненська та Івано-Франківська області. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 18 квітня 2020, 06:18  •  58496 перегляди
У МОЗ назвали області із найбільшим добовим приростом випадків COVID-19