Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
138975

У МОЗ заявили, що встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації

У МОЗ заявили, що встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації

КИЇВ. 24 квітня. УНН. Міністерство охорони здоров’я перевело роботу медико-санітарних експертних комісій у режим обмеження, внаслідок чого встановити групу інвалідності можна заочно та без госпіталізації пацієнта. Про це під час брифінгу повідомила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, передає кореспондент УНН.

"Ще на початку дії карантинних заходів МОЗ, відповідно до постанови Кабміну, яка стосувалася запобігання поширення на території України коронавірусної хвороби, прийняло рішення і рекомендувало територіальним департаментам охорони здоров’я перевести роботу медико-санітарних експертних комісій у такий режим обмеження… про встановлення групи інвалідності заочно. Основними у процесі комунікації між комісіями і пацієнтами є сімейні лікарі", - зазначила вона.

За її словами, пройти можна заочно, надіславши наявні медичні документи, які сьогодні є.

"Додаткових жодних госпіталізацій не потрібно. У кожному конкретному випадку, якщо є якийсь спротив - рекомендую звертатися у територіальний департамент охорони здоров’я або до МОЗ", - додала Микичак.

Нагадаємо, у регіонах почали відчувати нестачу інсулінів, проте левова сума коштів на їхнє забезпечення вже перерахована на місця.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram