Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
42150

Сьогодні у Франції послаблять суворі обмеження через коронавірус

Сьогодні у Франції послаблять суворі обмеження через коронавірус

КИЇВ. 11 травня. УНН. З 11 травня у Франції почнуть послабляти запроваджені раніше суворі карантинні обмеження через пандемію COVID-19. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Згідно з поширеним у неділю, 10 травня, повідомленням французьких органів влади, вже з понеділка відкриються магазини, а також будуть скасовані перепустки для поїздок на відстані не більше 100 кілометрів від місця проживання.

Також зникнуть обмеження в часі для занять спортом та для прогулянок. Місця для прогулянок теж не регламентуватимуться, як це було досі. Поступово для навчання відкриватимуться школи, а також дитячі садочки.

Водночас послаблення карантинних обмежень стосуватиметься далеко не всіх сфер і не кожного. Приміром, ресторани, бари та кафе залишатимуться закритими. Будь-кому, хто бажає проїхати більше 100 кілометрів від місця проживання, доведеться мати при собі спеціальну перепустку, котра засвідчує, що це - поїздка за сімейним або професійним обставинам. Крім того, користуватися міським і міжміським транспортом дозволятиметься лише в масках.

В години пік користуватися місцевим транспортом зможуть тільки ті особи, котрі мають довідку від роботодавця. Це необхідно для того, щоб забезпечити дотримання правил мінімальної дистанції, наголошують чиновники. На станціях і в потягах будуть відповідні відмітки. Крім того, близько 60 станцій метро у Парижі не працюватимуть, а на лінію вийдуть тільки 75 відсотків поїздів. Щоб якось зарадити непростій ситуації, в місті створені додаткові велосипедні доріжки.

За останні 24 години у Франції зареєстровано 70 смертей від COVID-19, що є найнижчим добовим показником з часу запровадження обмежень. У цілому з початку епідемії в лікарнях і будинках для людей похилого віку померли понад 26,3 тисячі осіб, повідомило міністерство охорони здоров'я Франції.

Нагадаємо, Парламент Франції продовжив режим надзвичайного стану до 10 липня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram