Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28935

Кабмін надав право добровольцям безкоштовно проходити санаторне лікування та реабілітацію

Кабмін надав право добровольцям безкоштовно проходити санаторне лікування та реабілітацію

КИЇВ. 13 травня. УНН. Кабінет Міністрів України поширив дію бюджетної програми з санаторно-курортного лікування, соціально-професійної адаптації та психологічної реабілітації на добровольців – учасників бойових дій, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Про це УНН повідомляє з посиланням на "Урядовий портал".

"Відповідну постанову "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" на своєму засіданні, 13 травня 2020 року, ухвалив уряд", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що мова йде про учасників антитерористичної операції, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції до 24 лютого 2018 року у взаємодії із Збройними Силами України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України, Службою безпеки України та іншими утвореннями, відповідно до законів України - військовими формуваннями та правоохоронними органами, але у подальшому не увійшли до їх складу.

Нагадаємо, уряд визначив механізм надання статусу учасника бойових дій добровольцям.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram