Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
34380

НБУ затвердив методику оцінки облігацій підприємств з держгарантією

НБУ затвердив методику оцінки облігацій підприємств з держгарантією

КИЇВ. 18 травня. УНН. Національний банк України визначив методику оцінки облігацій підприємств з державною гарантією. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ.

"Національний банк затвердив підхід до визначення справедливої вартості облігацій підприємств, випущених під державну гарантію", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що ці облігації можуть бути включені до пулу застав за кредитами рефінансування або використані для здійснення операцій репо з Нацбанком.

"Національний банк визначатиме вартість облігацій підприємств з урахуванням кредитного ризику конкретного випуску цінних паперів", - додали у регуляторі.

Коригуючі коефіцієнти облігацій, як зазначається, розраховуватимуться відповідно до розділу ІІІ Порядку оцінки за справедливою вартістю цінних паперів резидентів, що перебувають у власності НБУ або приймаються ним як забезпечення виконання зобов’язань, та враховують умови випуску облігацій та державної гарантії.

Включення таких активів у заставний пул чи прийняття як предмета репо буде ухвалюватися окремим рішенням правління Нацбанку після проведення аналізу умов конкретного випуску цінних паперів, додали у НБУ.

Зазначені зміни набули чинності 14 травня.

Нагадаємо, Нацбанк запровадив електронну ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram