Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25650

Рада підтримала продовження ветеринарно-санітарного нагляду на кордоні

Рада підтримала продовження ветеринарно-санітарного нагляду на кордоні

КИЇВ. 19 травня. УНН. Верховна Рада ухвалила за основу проект закону №3398 про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин". Відповідне рішення підтримали 303 народні депутати України, передає кореспондент УНН.

Так, метою проекту акту є забезпечення здійснення ефективного безперервного державного контролю на кордоні у зв’язку із обмеженнями, що виникли в умовах карантину.

Зазначимо, що законопроект передбачає продовження на один рік (до 17 травня 2021 року) сьогоднішніх повноважень регіональних служб щодо здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю і нагляду на кордоні, і тим самим уникнути зупинення здійснення зазначеного контролю і нагляду при здійснені експортно-імпортних операцій, яке може мати місце внаслідок накладених в умовах карантину обмежень на проведення конкурсів на призначення державних службовців.

Додамо, що парламентарі вдвічі скоротили строки подання поправок до законопроекту до другого читання.

Нагадаємо, що Рада попередньо підтримала внесення змін до Кримінального кодексу щодо службових злочинів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram