Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
25680

В ЄС схвалили програму на 100 мільярдів євро для стримування безробіття

В ЄС схвалили програму на 100 мільярдів євро для стримування безробіття

КИЇВ. 20 травня. УНН. Країни-члени ЄС домовилися про запровадження так званого інструменту SURE - тимчасової кредитної допомоги з боку ЄС країнам-членам для заходів зі збереження робочих місць в умовах кризи, спричиненої пандемією COVID-19. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.

Рада ЄС з економіки та фінансів у вівторок, 19 травня, ухвалила відповідне рішення.

Обсяг програми - до 100 мільярдів євро. У рамках цього інструменту країни-члени ЄС матимуть змогу отримати від блоку позики на вигідних умовах через суттєве збільшення державних видатків. Йдеться про видатки з 1 лютого поточного року, пов'язані з національними програмами допомоги в умовах неповної зайнятості та схожими заходами, у тому числі для самозайнятих осіб, а також санітарно-гігієнічними заходами, передусім щодо облаштування робочих місць.

SURE є одним з трьох захисних механізмів загальним обсягом 540 мільярдів євро для найманих працівників, підприємців та країн-членів, щодо яких домовилася Єврогрупа 9 квітня. Глави держав та урядів країн-членів ЄС схвалили домовленість 23 квітня та поставили завдання, аби пакет був готовий до застосування з 1 червня.

Нагадаємо, автомобільний ринок ЄС обвалився через пандемію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram