Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
40950

Нардепи відправили на доопрацювання президентський законопроект про діяльність СБУ

Нардепи відправили на доопрацювання президентський законопроект про діяльність СБУ

КИЇВ. 20 травня. УНН. Верховна Рада України відправила на повторне перше читання у комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки президентський законопроект №3196 щодо удосконалення діяльності Служби безпеки України. Відповідне рішення підтримали 287 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроект спрямований на підвищення інституційної спроможності СБУ із забезпечення державної безпеки та приведення законодавства України, що регулює діяльність СБУ, у відповідність із сучасними викликами, потенційними і реальними загрозами державній безпеці України.

Законопроектом пропонуються зміни щодо правової регламентації діяльності СБУ, зокрема, передбачено визначення мети діяльності СБУ, оптимізація штатної побудови, осучаснення питань грошового, соціально-побутового, пенсійного забезпечення співробітників СБУ тощо.

Законопроектом запроваджується адміністративне покарання за невиконання посадових осіб СБУ функцій або повноважень – передбачається штраф від 15 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Як повідомлялося в УНН раніше, фракція "Слуга народу" планує відправити на доопрацювання законопроект про удосконалення діяльності СБУ, поданий Президентом Володимиром Зеленським.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram