Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

Київ  •  УНН

20 травня 2020, 10:41  •  13702 перегляди

КИЇВ. 20 травня. УНН. Президент Володимир Зеленський заявив, що у січні разом з родиною літав в Оман з дітьми на відпочинок і не вважає за необхідне повідомляти про деталі своєї приватної поїздки. Про це він заявив під час пресконференції, передає кореспондент УНН.

"Що за таємна поїздка в Оман? Це була моя приватна поїздка… У нас була "нормандська зустріч", ми забрали наших полонених, 75 українців повернулися додому. Далі 31 грудня нам було дуже складно, були складні перемовини завдяки і тиску, і завдяки допомоги... і Німеччини, і Франції - з президентом Росії Володимиром Путіним ми вирішили питання і отримали 3 млрд доларів від "Газпрому" в Україну… У мене є сім’я. Жива сім’я, живі діти, які полетіли в Оман просто на відпочинок, вони мали цю можливість і мають всі права на це. У цьому немає ніякого секрету…", - зазначив він.

За його словами, у цю поїздку він не брав помічників та міністра закордонних справ.

"У чому тут порівняння (з таємною поїздкою п’ятого Президента України Петра Порошенка на Мальдіви – ред.), в тому, що в мене були зустрічі заради України? У тому, що моя сім’я оплатила готель? У тому, що я маю право полетіти не інкогніто, а по квитку, де написано не "Петро Інкогніто", а Володимир Зеленський? І про що ви кажете, що ніхто не знав? Та ніхто не цікавився. Полетіла людина на 2-3 дні. Я не повинен про свою, мені здається, приватну поїдку говорити... Я не брав з собою свій Офіс, не брав своїх помічників, не брав міністра закордонних справ", - додав Зеленський.

Раніше в ОП заявляли, що Президент Володимир Зеленський перебував в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там у нього були заплановані зустрічі на найвищому рівні.

Новини по темi
Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

20 травня 2020, 10:41  •  13702 перегляди
УАФ буде боротися з договірними матчами радикально - Баранка

УАФ буде боротися з договірними матчами радикально - Баранка

20 травня 2020, 10:39  •  9454 перегляди
Зеленський не вірить, що реформа "Укрзалізниці" відбудеться найближчим часом.

Зеленський не вірить, що реформа "Укрзалізниці" відбудеться найближчим часом.

20 травня 2020, 10:39  •  10423 перегляди
У Києві "замінували" Майдан Незалежності

У Києві "замінували" Майдан Незалежності

20 травня 2020, 10:34  •  19393 перегляди
Зеленський про справу Шеремета: я готовий нести відповідальність, якщо слідство було не правильне

Зеленський про справу Шеремета: я готовий нести відповідальність, якщо слідство було не правильне

20 травня 2020, 10:30  •  12611 перегляди
Неодноразово пропонував Бабаку стати міністром освіти - Зеленський

Неодноразово пропонував Бабаку стати міністром освіти - Зеленський

20 травня 2020, 10:29  •  15148 перегляди
Шевченко - у символічній збірній Серії А за версією італійців

Шевченко - у символічній збірній Серії А за версією італійців

20 травня 2020, 10:22  •  9556 перегляди
Президент порівняв статистику смертності в Україні під час пандемії з минулорічними показниками

Президент порівняв статистику смертності в Україні під час пандемії з минулорічними показниками

20 травня 2020, 10:22  •  36844 перегляди
У Києві виявили COVID-19 в двох гуртожитках та дитячому реабілітаційному центрі - Кличко

У Києві виявили COVID-19 в двох гуртожитках та дитячому реабілітаційному центрі - Кличко

20 травня 2020, 10:16  •  12648 перегляди
У Києві під час карантину почали ремонтувати 13 мостів та шляхопроводів - Кличко

У Києві під час карантину почали ремонтувати 13 мостів та шляхопроводів - Кличко

20 травня 2020, 10:15  •  12646 перегляди

Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

Президент Володимир Зеленський заявив, що у січні разом з родиною літав в Оман з дітьми на відпочинок і не вважає за необхідне повідомляти про деталі своєї приватної поїздки. Про це він заявив під час пресконференції, передає кореспондент УНН.

Політика • 20 травня 2020, 10:41  •  13702 перегляди
Зеленський про поїздку в Оман: я не повинен говорити про свою приватну подорож

УАФ буде боротися з договірними матчами радикально - Баранка

Глава комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка розповів, як буде побудовано співпрацю з провайдерами щодо запобігання договірних матчів, передає УНН з посиланням на tribuna. com.

Спорт • 20 травня 2020, 10:39  •  9454 перегляди
УАФ буде боротися з договірними матчами радикально - Баранка

Зеленський не вірить, що реформа "Укрзалізниці" відбудеться найближчим часом.

Президент Володимир Зеленський не вірить, що реформа “Укрзалізниці” відбудеться найближчим часом. Про це він сказав на пресконференції у середу, передає УНН.

Політика • 20 травня 2020, 10:39  •  10423 перегляди
Зеленський не вірить, що реформа "Укрзалізниці" відбудеться найближчим часом.

У Києві "замінували" Майдан Незалежності

Сьогодні надійшло повідомлення про замінування Майдану Незалежності в Києві. Про це в коментарі УНН розповіла прессекретар Шевченківського управління поліції ГУНП у Києві Анна Зубрєва.

Кримінал та НП • 20 травня 2020, 10:34  •  19393 перегляди
У Києві "замінували" Майдан Незалежності

Зеленський про справу Шеремета: я готовий нести відповідальність, якщо слідство було не правильне

У разі, якщо правоохоронці прийшли до неправильних висновків у розслідуванні вбивства Павла Шеремета, Президент Володимир Зеленський готовий нести відповідальність. Про це він сказав на пресконференції у середу, передає УНН.

Політика • 20 травня 2020, 10:30  •  12611 перегляди
Зеленський про справу Шеремета: я готовий нести відповідальність, якщо слідство було не правильне

Неодноразово пропонував Бабаку стати міністром освіти - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський неодноразово пропонував голові комітету ВР з питань освіти Сергію Бабаку стати міністром освіти і науки України, проте він відмовляється. Про це він заявив під час пресконференції, передає кореспондент УНН.

Політика • 20 травня 2020, 10:29  •  15148 перегляди
Неодноразово пропонував Бабаку стати міністром освіти - Зеленський

Шевченко - у символічній збірній Серії А за версією італійців

В Італії назвали символічну збірну Серії А з гравців країн Східної Європи. Про це повідомляє Football Italia, передає УНН.

Спорт • 20 травня 2020, 10:22  •  9556 перегляди
Шевченко - у символічній збірній Серії А за версією італійців

Президент порівняв статистику смертності в Україні під час пандемії з минулорічними показниками

В Україні з початку пандемії коронавірусу померло менше людей, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у середу, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 20 травня 2020, 10:22  •  36844 перегляди
Президент порівняв статистику смертності в Україні під час пандемії з минулорічними показниками

У Києві виявили COVID-19 в двох гуртожитках та дитячому реабілітаційному центрі - Кличко

В Києві зафіксували два спалахи захворювання на COVID-19 в гуртожитках та один осередок в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1. Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 20 травня 2020, 10:16  •  12648 перегляди
У Києві виявили COVID-19 в двох гуртожитках та дитячому реабілітаційному центрі - Кличко

У Києві під час карантину почали ремонтувати 13 мостів та шляхопроводів - Кличко

У Києві під час карантинних обмежень почали ремонт на 13 мостах та шляхопроводах. Зокрема, роботу на Борщагівському шляхопроводі планують завершити до кінця року. Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 20 травня 2020, 10:15  •  12646 перегляди
У Києві під час карантину почали ремонтувати 13 мостів та шляхопроводів - Кличко