Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
41160

Зеленський: з мовними квотами треба навести порядок

Зеленський: з мовними квотами треба навести порядок

Володимир Зеленський

КИЇВ. 20 травня. УНН. В Україні немає проблеми з мовним питанням, однак треба навести лад з мовними квотами. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції, передає кореспондент УНН.

"У цілому питання мови в Україні не стоїть. Воно дуже штучне це питання. Що стосується "справедливості" – вона має бути для всіх, як україномовних, так і… у нас багато різних меншин, така країна, стільки кордонів, така історія - складна. Кожна меншина... ми повинні захищати її права і можливості і знати свою мову, рідну мову", - сказав Зеленський.

Водночас він зазначив, що хотів би, щоб всі громадяни знали українську мову.

"Я впевнений, що ви можете ефір вести на будь-якій мові.. Я думаю, у нас є квотування, а от справедливе чи ні – можна говорити… Я думаю, дуже складно вам розібратись по квотах. Я думаю, це питання може бути вирішено…. Я впевнений, що з квотами треба навести порядок, якщо є такі випадки. Залучити всі телеканали, інші ЗМІ. Давайте сядемо і ще раз проговоримо про питання квот. Не ми видали квоти. Я думаю, там логіка є, але якісь важливі деталі втрачені, а за цими деталями потім бачимо, що є несправедливість до людей неукраїномовних", - додав Президент.

Як повідомлялося раніше в УНН, в Україні почали відбір кандидатів на нового мовного омбудсмена.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram