Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
91770

Польща послабила карантин для сезонних заробітчан

Польща послабила карантин для сезонних заробітчан

КИЇВ. 21 травня. УНН. Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський оголосив, що сезонні працівники, які вирішать приїхати в Польщу, зможуть почати працювати відразу, без необхідності перебування в 14-денному карантині. Про це повідомляє УНН з посиланням на RMF24.

"Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників з-за східного кордону приїде до Польщі", - зазначив він.

Ардановський заявив, що нестача сезонних працівників у зв'язку з пандемією коронавірусу негативно відбилася на заході Європи, а його відомство намагається допомогти польським фермам в рішенні цього питання.

Тому були введені істотні послаблення для працівників з-за східного кордону. Він зазначив, що іноземці, які приїжджають на сільгосппідприємства на заробітки, можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування, чого немає в інших галузях.

Ардановський підкреслив, що загалом перевірити на коронавірус "заробітчан" з державних коштів - не можна, тому що це було б незаконною державною допомогою.

Польща також закликає і своїх громадян до роботи по сезонному збору врожаю.

"Це елемент солідарності з фермерами, це також елемент збору тих врожаїв, які провидіння дало нам, а також запобігання дефіциту продовольства, особливо цінного, і підвищення цін в магазинах, - зазначив міністр.

Раніше УНН писав, що Україна веде переговори з низкою держав, не тільки Євросоюзу, щодо перевезення сезонних робітників з України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram