Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
37650

Суддю Касаційного цивільного суду ВС тимчасово відсторонили

Суддю Касаційного цивільного суду ВС тимчасово відсторонили

КИЇВ. 22 травня. УНН. Суддю Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Сердюка Валентина Васильовича тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Вищої ради правосуддя.

“Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ і частиною другою статті 62 Закону України „Про Вищу раду правосуддя“, враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 22 травня 2020 року, суддю Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Сердюка Валентина Васильовича відсторонено від здійснення правосуддя”, — сказано у повідоленні.

Також у разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

“Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя — до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати”, — додається у повідомленні.

Нагадаємо, суддю П’ятого апеляційного адміністративного суду Дмитра Запорожана тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram