Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 23 січня 2021 17:01
44760

Сьогодні відновила роботу Києво-Печерська лавра

Сьогодні відновила роботу Києво-Печерська лавра

КИЇВ. 25 травня. УНН. Сьогодні у Києві після карантину відновила роботу Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, де з 22 березня служби проходили у закритому режимі. Про це повідомляється у пресслужбі Центру інформації УПЦ МП (РПЦ).

"Свято-Успенська Києво-Печерська лавра сьогодні відкрилася після карантину", - сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський відповів на прохання забрати Києво-Печерську лавру в УПЦ і віддати ПЦУ.

Додамо, що у Києво-Печерській лаврі з 22 березня служби проходили у закритому режимі без участі прихожан, з онлайн-трансляцією. 4 квітня були закриті ворота Нижньої Лаври.

Нагадаємо, за час пандемії на території закладу фіксувалися масштабні спалахи коронавірусу.

Зокрема, 6 квітня стало відомо, що Києво-Печерську Лавру збираються закрити на карантин. Так, 9 квітня у осіб з лаври виявили 26 випадків COVID-19, 12 квітня після спалаху коронавірусу в Києво-Печерській лаврі помер архімандрит.

Також 13 квітня у Києво-Печерській лаврі було вже понад 90 випадків, 14 квітня - ще два випадки. За словами Президента Володимира Зеленського тоді у лаврі було вже близько 100 випадків.

17 квітня на території закладу виявили ще 7 випадків, а 18 квітня - ще 26. 27 квітня - COVID-19 за добу підтвердили у 20 семінаристів з Києво-Печерської лаври, а на початку травня - ще 17 випадків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram