Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 28 січня 2021 10:19
Новини: Політика
124005

Україна зробила заяву щодо продовження "бордеризації" на окупованих територіях Грузії

Україна зробила заяву щодо продовження "бордеризації" на окупованих територіях Грузії

КИЇВ. 26 травня. УНН. Українська сторона засуджує триваючі незаконні процеси так званої "бордеризації", що здійснюються російською окупаційною владою на окупованих територіях Грузії. Про це йдеться у коментарі посольства України в Грузії, передає УНН.

"Українська сторона рішуче засуджує триваючі незаконні процеси так званої "бордеризації", що здійснюються російською окупаційною владою на окупованих територіях Грузії.

У той час, коли все світове співтовариство мобілізує зусилля для боротьби з наслідками пандемії коронавірусу, Російська Федерація продовжує агресію проти Грузії, цинічно здійснюючи "бордеризацію" майже по всьому периметру окупованих територій Грузії", - зазначили у посольстві.

Зі слів дипломатів, такі деструктивні та провокаційні дії сепаратистських режимів, повністю підконтрольних Російській Федерації, постійно посилюються російськими гібридними методами пропаганди, спрямованими на дестабілізацію безпекової ситуації у Грузії та регіоні в цілому.

"Українська сторона підтверджує свою підтримку суверенітету, територіальній цілісності Грузії у межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми закликаємо Російську Федерацію припинити незаконні дії щодо встановлення штучних бар'єрів на окупованих територіях Грузії та виконати у повному обсязі свої зобов’язання в рамках Угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року", - наголосили у посольстві.

Як повідомлялося в УНН, у квітні Україна відреагувала на відновлення "бордеризації" на окупованих територіях Грузії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram