Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
29250

У Києві працюють над можливістю проводити ІФА-тести для паціентів

У Києві працюють над можливістю проводити ІФА-тести для паціентів

КИЇВ. 26 травня. УНН. У Департаменті охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації працюють над створенням можливості тестувати на коронавірус ІФА-тестами для виявлення антитіл паціентів столичних лікарень. Про це заяивла директорка ДОЗ Валентина Гінзбург, передає УНН.

"Сьогодні в 12 закладів є таке обладнання (для проведення тестування - ред.), по-перше. По-друге, необхідна фінансова можливість закладу закупити тести", - сказала вона.

Зі слів Гінзбург, з українськими ІФА-тестами вже розпочато роботу, їх було проаналізовано в Олександрівській і четвертій лікарнях.

"Ми проводимо паралельну роботу, щоб внести зміни до програми здоров'я киян і можливість централізовано, за кошти міста Києва, закуповувати такі тести. Тоді це дасть можливість безкоштовно обстежувати, проводити в тому числі і у разі необхідності (тестування - ред.) паціентів", - додала очільниця ДОЗ.

Як писав УНН, Україна стала п'ятою країною у світі, яка розробила власні ІФА-тести. Розробка належить вітчизняній компанії НПК "Діапроф-Мед". Йдеться про тестування на імуноглобуліни G, М і А.

Так, тест на визначення імуноглобуліну G дозволяє констатувати одужання пацієнта від вірусу, а також використовувати антитіла перехворілих у лікуванні тяжкохворих пацієнтів з COVID-19.

Тестування на імуноглобулін М (IgM антитіл до коронавірус) дозволяє виявити хворих.

Ще одна тест-система призначена для якісного виявлення IgA антитіл до SARS-CoV-2 в зразках сироватки і плазми крові людини. Цей аналіз дозволяє виявляти хворих коронавірусом буквально з перших днів зараження.

Нагадаємо, що сьогодні українські ІФА-тести НПК "Діапроф-Мед" вже закуповує Німеччина.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram