Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
46485

Уряд схвалив концепцію оплати праці держслужбовців

Уряд схвалив концепцію оплати праці держслужбовців

КИЇВ. 27 травня. УНН. Кабінет міністрів схвалив концепцію реформування принципів оплати праці держслужбовців та затвердив план заходів з її реалізації. Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

"Звичайно ж, я запропоную у першу чергу підняти продуктивність праці чиновників до державного рівня і слідом - одразу ж підіймати заробітну плату до ринкового рівня. Спочатку продуктивність, а потім зарплата", - зауважив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, на засіданні зазначили, що метою цієї концепції є досягти стану, коли зарплата прозора, зрозуміла та передбачувана для людей та для кожного державного службовця і кандидата, який претендує на посаду на держслужбі.

"Сама реформа є комплексною та передбачає три ключові елементи: перший стосується реформування самої структури заробітної плати, тобто задача спростити її - спростити та зменшити кількість складових елементів. Наступне – це досягнення "принципу 70 на 30", тобто збільшити частку посадового окладу до 70% у структурі заробітної плати для державних службовців, ну і ввести критерії для премій, прив'язавши їх до конкретних результатів роботи", - сказав перший заступник голови Національного агентства з питань державної служби Володимир Купрій.

Також планується удосконалення схеми формування посадових окладів на основі каталогу типових посад із відповідними коефіцієнтами груп, а саме йдеться про удосконалення системи розміру виплати за вислугу років обмеження за результати щорічного оцінювання до 100%.

Нагадаємо, що в Україні оголосили 787 конкурсів на держслужбу за спецпроцедурою під час карантину.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram