Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
40185

РНБО презентувала реформу оборонно-промислового комплексу: нове міністерство і нова посада

РНБО презентувала реформу оборонно-промислового комплексу: нове міністерство і нова посада

Олексій Данілов

КИЇВ. 28 травня. УНН. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів нараду щодо актуальних питань розвитку оборонно-промислового комплексу та презентував спільну позицію РНБО та Офісу Президента щодо процесу реформування обороно-промислового комплексу (ОПК) та розробки відповідних довгострокових та середньострокових документів оборонного планування – "Шляхи оптимізації управлінських функцій у рамках формування та реалізації військово-промислової політики". Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу РНБО.

"Кардинальна зміна підходів до управління ОПК має розв’язати насамперед проблему недостатнього рівня координації суб’єктів військово-промислової політики, зокрема, відсутності профільного координуючого органу, та запровадити системний підхід до розвитку цієї сфери", - вважає Данілов.

За його словами, реформа відбуватиметься у два етапи:

▪️ на першому етапі реформування - буде створено профільне міністерство, яке відповідатиме за формування і забезпечення реалізації державної військово-промислової політики, та запроваджено посаду віце-прем’єр-міністра - міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, до повноважень якого буде віднесено питання реформування ОПК та розвитку космічної галузі;

▪️ на другому етапі - вирішуватимуться питання щодо організаційно-правової форми роботи підприємств, що входять до складу ДК "Укроборонпром". Підприємства ОПК мають насамперед сконцентруватися на забезпеченні армії сучасним високотехнологічним озброєнням та технікою, що дозволить ефективно реагувати на сучасні виклики

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль: маємо реформувати дипломатичну службу для просування на експорт ОПК.

Як зазначив Данілов, зміна організації роботи оборонно-промислового комплексу (ОПК) здійснюватимуться згідно з рішенням РНБО України від 18 лютого 2020 року "Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік та 2021, 2022 роки", уведеного в дію Указом Президента України від 27 лютого 2020 року № 59.

Як раніше повідомлялося в УНН, Данілов пропонує запровадити посаду віце-прем’єра з питань ОПК.

Нагадаємо, що у 2020 році на виконання державного оборонного замовлення України передбачено фінансування у сумі 25,848 млрд грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram