Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
39360

Понад 40 мільйонів людей втратили роботу у США з початку епідемії

Понад 40 мільйонів людей втратили роботу у США з початку епідемії

КИЇВ. 29 травня. УНН. Кількість американців, які звернулися по допомогу з безробіття з моменту початку епідемії коронавірусної інфекції, перевищила 40 мільйонів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Свобода.

За останні сім днів по допомогу звернулися 2,1 мільйона громадян США. Це дещо менше, ніж у попередні тижні, коли фіксувалися рекордні значення, понад 6 мільйонів людей за тиждень.

Число нових звернень багаторазово перевищує всі показники, встановлені з моменту, коли статистичні служби почали відстежувати ці дані. Загальний рівень безробіття в країні вже можна порівняти з часом Великої депресії. У квітні він становив понад 14 відсотків, за підсумками травня, як очікується, безробіття перевищить 20 відсотків.

Абсолютне число безробітних, однак, почало знижуватися: вперше з середини березня. Якщо минулого тижня допомогу отримували 25 мільйонів американців, то поточного – 21 мільйон.

Головна причина того, що мільйони американців втратили роботу, – обмеження на роботу перш за все підприємств сфери послуг, запроваджені в межах карантинних заходів.

Штати США почали запроваджувати карантин у другій половині березня. З кінця квітня почалося поступове скасування обмежень. Адміністрація Дональда Трампа сподівається на швидке відновлення робочих місць після виходу з карантину.

Нагадаємо, Сполучені Штати перебувають на першому місці в світі за кількістю виявлених випадків інфекції та за кількістю смертей від COVID-19. 27 травня, за підрахунками американського інституту Джонса Хопкінса, число жертв епідемії в США перевищило 100 тисяч (всього в світі – близько 360 тисяч).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram