Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 26 січня 2021 17:15
Новини: Політика
42870

Степанов заявив про політичний та медійний тиск на МОЗ

Степанов заявив про політичний та медійний тиск на МОЗ

Максим Степанов

КИЇВ. 1 червня. УНН. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що на МОЗ здійснюється медійний та політичний тиск від "псевдореформаторів". Про це він заявив у своєму відеозверненні, передає УНН.

"Сьогодні інформаційне поле поділено на два табори. Один табір – адепти так званої "псевдореформи", котрі мали абсолютну владу і майже чотири роки експериментували з українською медициною. З іншого боку – вітчизняні лікарі, медичні працівники всіх рівнів, які опинилися під загрозою звільнення. Зараз ці реформатори стали критиками будь-чого, аби тільки здіймати публічний галас, щоб відволікти українців від провалів своєї діяльності… Ми виправимо помилки, допущені 5 років тому при плануванні медичної реформи. Це не станеться завтра, для цього потрібен час", - зазначив він.

Також він запевнив, що, його завдання на посту – зробити так, щоб українці отримали якісну, доступну медицину.

"МОЗ має спільне бачення вирішення проблем охорони здоров'я з Президентом і прем'єр-міністром. Зараз міністерство разом з медиками, фахівцями, міжнародними організаціями працює над виправленням помилок, допущених 5 років тому ще при плануванні медреформи", - додається у повідомленні.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 2 червня проведе співбесіди з 17 кандидатами, які відповідають критеріям на посаду голови Національної служби здоров’я України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram