Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
43485

Парламентарі підтримали інвентаризацію лісів в Україні

Парламентарі підтримали інвентаризацію лісів в Україні

КИЇВ. 2 червня. УНН. Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками законопроект №2379 про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів. Відповідне рішення підтримали 322 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Так, відповідний проект закону №2379 передбачає створення законодавчих умов впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі.

За словами авторів законопроекту, завданнями законопроекту є правове визначення поняття національної інвентаризації лісів, регулювання повноважень органів державної влади щодо її проведення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Держлісагентстві анонсували зменшення податкового навантаження на лісову галузь на 10%

Так, у тексті законопроекту йдеться, що порядок проведення національної інвентаризації лісів затверджується Кабінетом міністрів України. Особи, уповноважені на проведення національної інвентаризації лісів, мають право під час обстежень перебувати на земельних ділянках усіх форм власності. Також зазначається, що національна інвентаризація лісів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету або за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Нагадаємо, що 5 лютого ВРУ ухвалила за основу законопроект про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів. Відповідне рішення підтримали 374 народних депутати України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram