Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25635

Нардепи зробили крок до посилення соцзахисту в разі шкоди при аваріях та пожежах

Нардепи зробили крок до посилення соцзахисту в разі шкоди при аваріях та пожежах

КИЇВ. 2 червня. УНН. Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №3361 щодо відповідальності бізнесу та страхування осіб, які отримали травми через аварії чи пожежі. Відповідне рішення підтримали 264 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Так, метою законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності є підвищення рівня соціального захисту населення у разі отримання шкоди життю та здоров’ю в результаті аварій та пожеж.

Документом пропонується скасувати планові перевірки щодо дотримання правил пожежної і техногенної безпеки у разі наявності полісу страхування. Суб’єкти господарювання зможуть укладати страхові поліси на випадок пожеж, що дозволить скасувати державні перевірки пожежної безпеки щонайменше на строк дії договору, максимум на 6-10 років.

Ініціатори законопроекту вважають, що його реалізація сприятиме підвищенню ефективності нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки, збільшенню прозорості у діяльності суб'єктів господарювання, зменшенню рівня регуляторного тиску на бізнес, підвищенню рівня гарантій щодо відшкодування збитків постраждалими від аварій та пожеж.

Нагадаємо, що 20 травня Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ВРУ ухвалити за основу законопроект №3361 щодо відповідальності бізнесу та страхування осіб, які отримали травми через аварії чи пожежі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram