Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
47625

Вперше в історії частка "зеленої" енергії в Німеччині перевищила 50%

Вперше в історії частка "зеленої" енергії в Німеччині перевищила 50%

КИЇВ. 2 червня. УНН. Відновлювана енергетика в Німеччині вперше згенерувала більше електроенергії, ніж традиційна. Про це свідчать дані Федерального статистичного відомства Німеччини, передає УНН.

Так, у першому кварталі 2020 року на відновлювані джерела енергії в Німеччині припало 51,2% всієї виробленої електроенергії в країні. Це - на 14,9% більше, ніж у першому кварталі 2019 року.

Водночас, на вітрові електростанції припала понад третина всієї виробленої в Німеччині енергії, що також вперше в історії. Повідомляється також, що частка біогазу становила 5,5%, а сонячної енергії — 4,8%.

Водночас різко обвалилося вугілля: на теплові електростанції припало 22,3% енергоринку, що на третину менше, ніж у перші три місяці 2019 року.

На газ припало 12,7% виробленої енергетики — це приблизно така ж частка, як і за останній квартал 2019 року.

Атомна енергетика також демонструє тенденцію до зниження, що пов'язане з планами ФРН відмовитися від АЕС до 2022 року.

Загалом, за перші три місяці 2020 року виробництво електроенергії суттєво не скоротилося — падіння в 6,6% "перебуває в межах звичайних коливань".

Нагадаємо, в Україні частка “зеленої” енергетики становить 8%, атомна генерація – 56%. У травні АЕС виробили на 11% більше, ніж передбачено прогнозом, погодженим керівником “Енергоатому”. 

Джерело: УНН