Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
31470

Рада зробила крок до реструктуризації боргів ДП "Антонов"

Рада зробила крок до реструктуризації боргів ДП "Антонов"

КИЇВ. 2 червня. УНН. Парламентарі ухвалити за основу законопроект №3350 про внесення змін до закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням". Відповідне рішення підтримав 251 народний депутат України, передає кореспондент УНН.

Так, ухвалення відповідного проекту закону дозволить завершити передачу Вищому антикорупційному суду нежитлової будівлі у Києві по проспекту Перемоги, 41, що на даний час Вищий антикорупційний суд вже використовує на правах оренди. Очікується також, що ухвалення законопроекту сприятиме покращенню стану ДП "Антонов" через погашення частини його зобов’язань перед бюджетом шляхом передачі прав на непрофільний актив, що не використовувався держпідприємством до цього часу.

Додамо, що нардепи підтримали скорочення наполовину строків подачі правок до законопроекту та його підготовки до другого читання.

Нагадаємо, що сьогодні Рада ухвалила за основу проект закону №3348 про внесення змін до закону України "Про Вищий антикорупційний суд" щодо забезпечення суду приміщенням та інших питань роботи суду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram