Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
70860

Парламентарі продовжили строки завершення підготовки кандидатів та докторів наук

Парламентарі продовжили строки завершення підготовки кандидатів та докторів наук

КИЇВ. 4 червня. УНН. Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект №3463 про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук. Відповідне рішення підтримали 343 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є врегулювання деяких проблемних питань у сфері наукової діяльності, зокрема щодо необхідності подовження строку видачі диплому кандидата або доктора наук центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, оскільки призупинено проведення атестаційних експертиз та засідань атестаційних органів.

Так, проектом закону вносяться зміни до підпункту 7 пункту 2 розділу XV Закону України "Про вищу освіту", якими змінюється строк видачі диплому кандидата або доктора наук центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, а саме:

"За результатами захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук та наукового ступеня доктора наук у спеціалізованих вчених радах, утворених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, здобувачам наукових ступенів присуджується науковий ступінь кандидата або доктора наук відповідно до законодавства, чинного до набрання чинності цим Законом, та видається диплом кандидата або доктора наук центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки до 30 червня 2021 року".

Раніше УНН писав, скільки українських жінок пов’язали своє життя з наукою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram