Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
36105

На відпочинок хочуть відправити до 1,2 млн дітей: МОЗ аналізує можливість відкриття таборів

На відпочинок хочуть відправити до 1,2 млн дітей: МОЗ аналізує можливість відкриття таборів

КИЇВ. 10 червня. УНН. За даними місцевих органів влади, цього року на відпочинок в Україні планують відправити майже 1,2 млн дітей. МОЗ аналізує ситуацію щодо можливості відкриття дитячих таборів, адже це підвищений ризик захворіти на COVID-19. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“Питання відкриття дитячих таборів достатньо гостро зараз стоїть, в тому числі і в МОЗ щодо наших рекомендацій. З одного боку ми розуміємо, що, по даних місцевих органів влади, в цьому році кількість дітей, які будуть відправлені на оздоровлення або відпочинок, складає близько 1,2 млн дітей”, - сказав Степанов.

За його словами, з іншого боку, у таборі перебуватимуть і діти, і персонал з різних регіонів з різною епідситуацією, що збільшить ризик захворюваності.

“Аналізуємо ситуацію, як дати рекомендації щодо відкриття дитячих таборів. Я думаю, що нам треба буде ще декілька днів, в тому числі ми будемо консультуватися, і рішення буде прийматися на уряді”, - додав Степанов.

Нагадаємо, за інформацією Офісу Президента, минуле літо у дитячих таборах було зафіксовано понад 80 спалахів різних інфекцій. Тому робота таких закладів в умовах пандемії має підвищені ризики, і зараз найбільш сприятливі умови для проведення аудиту таких об'єктів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram