Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
55800

В Енергоатомі розпочато службове розслідування по "зливу" грошей на тендері

В Енергоатомі розпочато службове розслідування по "зливу" грошей на тендері

КИЇВ. 15 червня. УНН. ДП "НАЕК "Енергоатом" ініціювало службове розслідування щодо можливих зловживань під час проведення мільйонного тендеру на технічне переоснащення енергоблоку №5 Запорізької АЕС. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у пресслужбі ДП "НАЕК "Енергоатом".

Приводом для службового розслідування стала публікація на порталі "Наші гроші".

Журналісти дослідили, що ВП "Запорізька АЕС" (ДП "НАЕК "Енергоатом") 15 травня за результатами тендеру замовив у ТОВ "Київська енергетична будівельна компанія" технічне переоснащення енергоблоку № 5 за 105,26 млн гривень.

Попередня сума переплати, за даними журналістів, складає 11 млн грн.

"На початку червня 2020 року керівництво ДП "НАЕК "Енергоатом" ініціювало службове розслідування для перевірки інформації, оприлюдненої у ЗМІ", - відреагували у ДП "НАЕК "Енергоатом".

Там додали, що здійснюючи закупівлі, ДП ґрунтується виключно на принципах законності та ефективності процесу, у відповідності до норм законодавства та Антикорупційної програми Компанії.

"У разі виявлення та підтвердження фактів зловживань, порушення чинного законодавства чи внутрішніх організаційно-розпорядчих документів компанії, ДП "НАЕК "Енергоатом" буде вжито всіх заходів для притягнення до відповідальності посадових осіб, відповідальних за організацію та проведення зазначеної закупівлі", - розповіли у "НАЕК "Енергоатом".

У компанії пообіцяли опублікувати результати службового розслідування на офіційному сайті "НАЕК "Енергоатом".

Водночас в УНН повідомлялося, що "Енергоатом" віддав на тендері "технічному" учаснику, а саме - офшорній компанії з Кіпру 104 млн гривень. Кошти передбачались на другий етап модернізації державної компанії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram