Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
34080

Продовження ТКГ: Україна прагне повного відновлення дії українського законодавства на всьому Донбасі

Продовження ТКГ: Україна прагне повного відновлення дії українського законодавства на всьому Донбасі

КИЇВ. 15 червня. УНН. Українська делегація підкреслила необхідність повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, відновлення систем оподаткування та розрахунків у межах українського правового поля. Про це йшлося на продовженні засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у понеділок, 15 червня, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби Президента Володимира Зеленського.

"Україна прагне повного відновлення дії українського законодавства на всій території Донецької та Луганської областей", - пише пресслужба.

Повідомляється, що сьогодні було обговорено та підбито підсумки роботи соціально-економічної групи.

Українська делегація наголосила на необхідності проведення інвентаризації державного та приватного майна на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Йдеться про стан підприємств усіх форм власності, зокрема - відділень банківських установ.

Також представники України наполягали на забезпеченні українськими операторами функціонування мобільного зв'язку на цих територіях, наголосивши, що йдеться насамперед про задоволення гуманітарних потреб. Вкрай важливим Україна вважає водопостачання споживачів Луганської області.

Українська делегація наголосила, що для України питання екології є важливим та підтвердила готовність обговорювати цю проблематику під час наступних консультацій соціально-економічної групи.

Нагадаємо, 10 червня відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ), яке проходило у форматі відеоконференції за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України у складі української делегації. У роботі ТКГ було оголошено технічну перерву до 15 червня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram