Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
49005

Рада сьогодні розгляне законопроекти про гральний бізнес та лікування COVID-19

Рада сьогодні розгляне законопроекти про гральний бізнес та лікування COVID-19

КИЇВ. 19 червня. УНН. Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні планує розглянути законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні, а також законопроект №3636, яким пропонується продовжити строк дії закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" до 1 січня 2021 року. Про це повідомляє УНН із посиланням на сьогоднішній порядок денний Ради.

Почнеться ж засідання, згідно з порядком денним, з години запитань до уряду, на якому звітуватимуть перед парламентарями міністр фінансів України Сергій Марченко та т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Окрім того, парламентарі планують розглянути у другому читанні законопроект №2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, а також проект закону №3636 про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" щодо продовження строку дії у зв'язку із загрозою зростання захворюваності населення на COVID-19.

Також сьогодні Рада планує розглянути законопроект №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії та проект закону №3657 про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії".

Нардепи планують розглянути і законопроект №3386 щодо скорочення строків розгляду судом справ, пов'язаних із захистом прав дітей, та вдосконалення порядку розгляду справ окремого провадження та проект закону №1193 про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів.

Нагадаємо, що Марченко та Мандзій звітуватимуть цього тижня у Раді щодо ЗНО та витрат з фонду COVID-19.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram