Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
55305

Зеленський схвалив інвентаризацію лісів

Зеленський схвалив інвентаризацію лісів

КИЇВ. 23 червня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №2379 про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів. Про це повідомляє УНН із посиланням на сайт ВРУ.

“23 червня повернуто із підписом Президента”, - зазначається на сайті.

Як вказали у пресслужбі ОПУ, закон передбачає створення в Україні нової системи збору обґрунтованих даних про лісовий фонд з метою подальшого планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів тощо.

Документ запроваджує поняття національної інвентаризації лісів, визначає мету її проведення та джерела фінансування.

Порядок проведення національної інвентаризації лісів затверджує Кабінет Міністрів України, здійснюватимуть її коштом державного бюджету або за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Згідно з законом, особи, уповноважені на проведення національної інвентаризації лісів, під час обстежень мають право перебувати на земельних ділянках лісового фонду України, крім випадків, передбачених законом.

Відомості, отримані за результатами проведення національної інвентаризації лісів, вносяться до державного земельного кадастру.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

Нагадаємо, раніше ВРУ ухвалила законопроект №2379 про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram