Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22395

У ВР зареєстрували законопроект щодо відтермінування електронного документообігу у Раді

У ВР зареєстрували законопроект щодо відтермінування електронного документообігу у Раді

КИЇВ. 23 червня. УНН. У Верховній Раді України зареєстрували законопроект №3720 про внесення змін до ЗУ "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у ВРУ". Про це повідомляє УНН із посиланням на сайт ВР.

Так, законопроект поданий першим заступником голови ВРУ Русланом Стефанчуком. У пояснювальній записці зазначається, що його спрямовано на створення умов для повноцінного введення в промислову експлуатацію єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України.

Проект закону передбачає, що до першого дня п’ятої сесії ВРУ дев’ятого скликання документи, передбачені Регламентом ВРУ, створюватимуться у паперовій або електронній формі. Відтак, законопроектом продовжується термін використання паперових документів, адже раніше передбачалася можливість їх використання до першого дня четвертої сесії ВРУ дев’ятого скликання.

Як повідомляв УНН, у Верховній Раді України нардепи проходять навчання з цифрової грамотності, щоб до вересня 2020 року повністю перейти на електронний документообіг.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram