Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
569760

У МОЗ пояснили, чи потрібно дітям проходити медогляд перед школою під час карантину

У МОЗ пояснили, чи потрібно дітям проходити медогляд перед школою під час карантину

КИЇВ. 25 червня. УНН. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що дітям необхідно пройти обстеження у певних лікарів перед початком навчального року та отримати "довідку Руф'є". Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Так, відповідаючи на запитання, чи необхідно у цьому році проходити медогляд дітям перед початком навчального сезону та отримувати "довідку Руф'є", міністр заявив: "проба Руф'є - це проба, яка визначає працездатність серця".

"Тобто, можливість тієї чи іншої дитини мати фізичне навантаження, займатися фізкультурою. Щодо проходження і підготовки взагалі до школи, то є підписані декларації з сімейним лікарем або з педіатром, відповідне проходження лікарів. Є ще час, ми зняли певні обмеження щодо відвідування у тому числі лікарів, тому я думаю, що за цей час можливо пройти цю пробу", - зазначив він.

Нагадаємо, на час дії карантину в Україні була призупинена норма, що вимагає проходження медоглядів за професійними ознаками, а самі медогляди – заборонені.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram