Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28380

Рада ухвалила за основу законопроект щодо розвитку фізичної культури та спорту

Рада ухвалила за основу законопроект щодо розвитку фізичної культури та спорту

КИЇВ. 14 липня. УНН. Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту. Відповідне рішення підтримали 330 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Метою законопроекту є створення можливостей для ефективного функціонування низки соціально важливих закладів фізичної культури і спорту, що забезпечують розвиток фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя громадян України, для цього пропонується надати їм право на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону за умови збереження та використання орендованих приміщень для розвитку фізичної культури і спорту.

Окрім того, передбачається привести термінологію Закону України "Про фізичну культуру і спорт" у відповідність до Закону України "Про освіту".

Парламентарі також ухвалили рішення про скорочення на половину строків підготовки законопроекту до другого читання.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №3498 про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram