Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 26 листопада 2020 15:19
Новини: Політика
23340

Рада направила на доопрацювання законопроект щодо зарплати помічникам нардепів

Рада направила на доопрацювання законопроект щодо зарплати помічникам нардепів

КИЇВ. 15 липня. УНН. Верховна Рада України направила на повторне перше читання законопроект №3644 про внесення змін до ЗУ “Про статус народного депутата”. Відповідне рішення підтримали 280 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, його метою є удосконалення порядку використання загального фонду, що встановлюється на оплату праці помічників-консультантів народного депутата України, унормування можливості виплати помічникам-консультантам матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, матеріальної допомоги для оздоровлення під час надання щорічної основної відпустки (як це передбачено для працівників патронатних служб).

А також передбачається можливість визначення нардепом частини коштів загального фонду, встановленого на оплату праці помічників-консультантів, для грошової компенсації за всі невикористані ними дні щорічної основної відпустки у разі ненадання йому такої відпустки за минулий рік.

Як повідомляв УНН раніше, ВРУ визначила як невідкладний та скоротила на половину строки внесення альтернативних законопроектів до законопроекту №3644 про внесення змін до ЗУ "Про статус народного депутата України".

Джерело: УНН
Теги: нардепи, ВР
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram