Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
71445

Заступник директора ДБР Бабіков відмовився коментувати своє ставлення до Революції Гідності

Заступник директора ДБР Бабіков відмовився коментувати своє ставлення до Революції Гідності

Олександр Бабіков

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков, який працював у юридичній компанії, яка представляє інтереси експрезидента України Віктора Януковича, відмовився коментувати своє ставлення до Революції Гідності. Про це УНН повідомляє з посиланням на інтерв'ю Радіо НВ.

"У слідчих ДБР є низка кримінальних проваджень, які стосуються як розслідування подій 2013-2014 років, де фігурує (визначення –ред.) Революція Гідності, так і є кримінальні провадження розпочаті за заявами адвокатів AVER LEX (юридична компанія, яка представляє інтереси Януковича –ред.), які стверджують, що мав місце державний переворот…Будь-яке моє висловлювання, надання конкретної відповіді на ваше питання надасть можливість стороні захисту використовувати у судових розслідуваннях моє твердження для того, щоб продемонструвати як доказ заангажованості органу досудового розслідування", - заявив Бабіков.

Нагадаємо, перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков, який працював у юридичній компанії, що представляє інтереси експрезидента України Віктора Януковича, заявив, що абсолютно спокійно ставиться до своєї репутації адвоката президента-втікача.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram