Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
59490

Звернення Кравчука до ВР щодо виборів в ОРДЛО спрямовано до комітетів – Разумков

Звернення Кравчука до ВР щодо виборів в ОРДЛО спрямовано до комітетів – Разумков

Дмитро Разумков

КИЇВ. 23 серпня. УНН. До Верховної Ради надійшло звернення Леоніда Кравчука з пропозицією розглянути питання щодо відповідності постанови парламенту про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році закону України про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, воно направлене до комітетів. Про це сказав голова ВР Дмитро Разумков журналістам, передає кореспондент УНН.

"Щодо звернення Леоніда Макаровича (Кравчука – ред..), воно дійсно надійшло до Верховної Ради України, якщо я не помиляюсь, у п’ятницю, Руслан Олексійович (Стефанчук – ред.) спрямував його до комітетів, комітет буде розглядати ці питання", - сказав Разумков.

Зі слів голови ВР, на його думку, вибори – це правильно, і вибори повинні проходити на тій території, на якій це можливо зробити.

"Я вважаю, це виключне право громадянина за Конституцією. Однак є деякі обмеження. Вибори повинні бути демократичними, вони повинні представляти інтереси всіх громадян, які живуть на тій чи іншій території. Але головне – вони повинні відповідати європейським нормам і повинні бути такими, щоб не ставити під загрозу життя і здоров’я наших громадян… Станом на сьогодні… провести вибори на тимчасово окупованих територіях - я не розумію, як це зробити. Якщо ми говоримо про ТКГ, варто було б почути позицію інших представників, в тому числі представників Офісу Президента", - додав він.

Нагадаємо, на засіданні тристоронньої контактної групи 19 серпня Росія поставила ультиматум про зміну Верховною Радою постанови про місцеві вибори 2020 року, щоб вибори проводилися також на території ОРДЛО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram