Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
45375

Лукашенко заговорив про військову загрозу: половину армії привели в бойову готовність

Лукашенко заговорив про військову загрозу: половину армії привели в бойову готовність

Олександр Лукашенко

КИЇВ. 28 серпня. УНН. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заговорив про військову загрозу для країни, адже американські літаки стоять за 20 хвилин підльоту до країни. Він привів половину армії в бойову готовність. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Белта.

"І те, що я вас напружую зараз з приводу цих гусениць танків на території Польщі і Литви, так слухайте, ми ж не ідіоти. Були під Берліном американські F-16, ну і нехай стоять там. Ні, вони їх перекинули сюди - 15 -20 хвилин підльоту до нашої території. Для мене це як для головнокомандувача - питання. 18 літаків. Незрозуміло, що у них на підвісках. Може бути, ядерна зброю. Я виходжу з гіршого варіанту. Тому я повинен був відреагувати", - сказав Лукашенко, говорячи про військову загрозу.

Також він додав, що у відповідь НАТО він теж розгорнув біля кордонів частини, половину армії привів у бойову готовність. Лукашенко зазначив, що в цій ситуації на тлі зовнішніх загроз ще й змушений тримати певний резерв військовослужбовців з урахуванням суспільно-політичної обстановки.

"Це що, нормально? І ви мене починаєте критикувати, що я з автоматом там бігаю по вулиці і готовий стріляти у власний народ. Слухайте, я за чверть століття в народ ніколи пальцем не показував, не те що стріляти", - підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, чинний Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "заварушку" в Білорусі планують і направляють США, а європейці підіграють.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram