Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
71145

Степанов повідомив про умови переходу шкіл на змішане навчання

Степанов повідомив про умови переходу шкіл на змішане навчання

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Перехід закладів освіти до змішаної форми навчання – коли стаціонарне навчання поєднується з дистанційним – це рішення, яке приймає безпосередньо освітній заклад. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

"Якщо ми говоримо про змішане навчання, то це мабуть і процес навчання безпосередньо у школі, і дистанційне навчання", - сказав Степанов.

Він нагадав, що, відповідно до рекомендацій МОЗ, припиняється навчання в школі і вона переходить на дистанційне навчання виключно у "червоному" рівні небезпеки.

"Якщо школа з точки зору освітнього процесу вважає, що можна, не перебуваючи в "червоному" рівні, наприклад, на "помаранчевому" рівні зробити такий процес навчання змішаної форми – і дистанційна і безпосередньо стаціонарна в школі – це вже питання яке вирішується на рівні школи. Але виключно перехід на дистанційне навчання, тобто коли припиняється процес навчання в школі – це виключно коли є "червоний" епідеміологічний рівень небезпеки в районі або місті", - заявив міністр.

Як повідомляв УНН, навчання з 1 вересня буде відбуватись у всі школах України, за винятком шкіл, які перебувають в зонах з "червоним" рівнем епідеміологічної небезпеки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram