Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
36105

Україна покращила міжнародні позиції у сфері боротьби з відмиванням коштів – Мінфін

Україна покращила міжнародні позиції у сфері боротьби з відмиванням коштів – Мінфін

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Україна покращила свої міжнародні позиції у сфері боротьби з відмиванням грошей і фінансування тероризму. Такі результати оприлюднив комітет Ради Європи Moneyval, передає УНН із посиланням на пресслужбу Мінфіну.

"Комітет експертів Ради Європи з оцінки заходів боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму (Moneyval) 28 серпня 2020 року оприлюднив схвалений 2-й звіт про прогрес України в рамках 5-го раунду оцінок у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (ПВК/ФТ). Звіт демонструє позитивну динаміку України у процесі наближення національного законодавства у сфері ПВК/ФТ до міжнародних стандартів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що комітет Moneyval проаналізував низку законодавчих, нормативних та інституційних заходів, вжитих Україною для усунення недоліків, виявлених Радою Європи внаслідок виїзної оцінки, що відбулась у 2017 році.

"Комітет Moneyval відзначає прогрес України у двох ключових напрямках: удосконалення кримінально-правових норм, що стосуються злочину фінансування тероризму, та посилення санкцій щодо фінансових установ та інших суб'єктів за недотримання законодавства про протидію відмиванню коштів і фінансуванню тероризму", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, парламентарі ухвалили у першому читанні законопроект про протидію відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram