Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
30525

Близько 90% дітей під час карантину мали доступ до онлайн навчання - опитування

Близько 90% дітей під час карантину мали доступ до онлайн навчання - опитування

КИЇВ. 10 вересня. УНН. Під час весняного карантину 86% дітей мали доступ до онлайн навчання. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані дослідження Соціологічної групи "Рейтинг".

"86% тих, чиї діти навчалися у школі цього року під час карантину, зазначили, що вони мали доступ до онлайн навчання. 14% – не мали", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що основними причинами, які стали на заваді онлайн навчання, опитані, чиї діти не навчалися дистанційно, назвали відсутність інтернету (33%), погану організацію зі сторони навчального закладу (15%) та відсутність комп’ютера, планшету або мобільного телефону (14%).

"47% опитаних, чиї діти навчалися онлайн, використовували для занять Viber, 28% – Zoom, 13% – Skype, по 11% – телеуроки або ж Google classroom", - йдеться в результатах опитування.

Окрім того, 61% зазначили, що заняття з дітьми онлайн відбувалися регулярно, 18% – що вони мали як регулярний, так і нерегулярний характер, і лише 10% сказали, що уроки відбувалися переважно нерегулярно.

Довідково: в опитуванні взяло участь населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 1-5 вересня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні 145 класів з близько 200 тис. відправили на самоізоляцію з початку навчального року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram