Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
28590

Через "ковід" люди стали пити більше алкоголю вдома

Через "ковід" люди стали пити більше алкоголю вдома

КИЇВ. 17 вересня. УНН. У зв'язку із закриттям пабів і барів, люди стали частіше пити алкоголь вдома. У кінці травня 68% споживачів із 11 країн заявили, що повністю перестали або почали рідше відвідувати паби та бари через пандемію COVID-19, передає УНН із посиланням на дані аналітичної компанії GlobalData.

Незважаючи на те, що деякі країни поступово знімали обмеження (У КНР бари знову запрацювали на початку квітня, а у Німеччині та Австралії - у середині травня), показники відвідуваності таких закладів протягом 10 тижнів з 25 березня по 31 травня залишалися відносно незмінними і низькими.

Аналітики вважають, що тренд буде зберігатися навіть у міру подальшого ослаблення карантинних обмежень.

"Оскільки все більше людей починають уникати відвідування барів і клубів, виробникам (алкогольних напоїв) необхідно брати до уваги зміну моделей споживання", - сказала аналітик GlobalData Міцує Конісі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журнал Nature розповів про несподівану користь горілки.

Відзначається, що подібна ситуація змусить виробників випускати преміальні інноваційні напої за доступною ціною.

"Задоволення від споживання напою вдома повинно відповідати відчуттям, які отримуються у барі", - говорять аналітики, і нагадують, що сьогодні у світі стрімко зростає популярність готових до вживання різних ароматизованих алкогольних коктейлів: обсяги їх продажів у порівнянні з 2018 і 2019 роками зросли на 12%.

Відзначимо, що серед головних алкогольних трендів в Україні - сьогодні спостерігається мода на "крафтовое" спиртне, сидр, а також винні газовані напої. Останні, як правило, легкі, незвичайних кольорів і навіть з блискітками.

Слідуючи тренду, український виробник Prime, наприклад, нещодавно представив на ринку винний напій небесно-блакитного кольору. У колекції є новинка навіть з перлинним шимером.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram