Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
51540

Шмигаль: Держбюджет-2021 — це бюджет можливостей

Шмигаль: Держбюджет-2021 — це бюджет можливостей

Денис Шмигаль

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Держбюджет на 2021 рік є бюджетом можливостей: він дозволить розвивати економіку, дасть можливості для бізнесу і розвитку інфраструктури. Про це він сказав в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає УНН.

“Дійсно, це бюджет можливостей. Він абсолютно збалансований. Він дає можливості як для бізнесу — для малого, для середнього, для промисловості, для розвитку нашої економіки. Так само він дає можливості і для людей, які потребують бюджетної допомоги, тобто, це соціальна сфера. Це можливості для подальшого розвитку медицини. Це можливості для подальшого розвитку освіти. Збільшення заробітних плат. Важливий момент в цьому бюджеті передбачений, закладені кошти на збільшення мінімальної заробітної плати. Це також соціальна функція держави, яка є обов’язком перед громадянами і це стимулює економіку”, — сказав Денис Шмигаль.

Він зазначив, що вони роблять все, щоб стимулювати споживчий попит на українські товари.

“І це, звичайно ж, бюджет розвитку інфраструктури, продовження проекту президента України „Велике будівництво“. Дороги, фінансування на яке збільшено в рази. Це доволі така велика сильно мультиплікативна сфера, яка створює додаткові робочі місця в суміжних галузях і дає можливість кожній гривні перетворитись в економіці на 3-4 гривні ще раз через оборот коштів в цій сфері. Тому це і є бюджет можливостей”, — додав Прем’єр-міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет-2021: комітет назвав низку проблемних питань

За його словами, в бюджеті ще є над чим попрацювати, але це хороша основа для того, щоб у 2021 році отримати можливість розвивати країну.

Раніше голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що жоден бюджет Рада не зустрічала оплесками, але так сумно було рідко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram