Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
77970

Зеленський закликав українців боротися і змінювати державу

Зеленський закликав українців боротися і змінювати державу

Володимир Зеленський

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський закликав українців боротися і змінювати державу, та отримати ще одну можливість обнулити старі “сірі еліти” на місцях. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

“Хіба ми вже не хочемо змінити країну? Ні? Не просто поміняти прізвища на кабінетних табличках, а отримати нарешті ефективну, комфортну, сучасну й адекватну державу? То давайте змінювати. Не нити, не скаржитися, не ховатися, не жалітися на когось. А саме змінювати. По-справжньому. Без попередніх підрахунків і порівнянь. Давайте показувати людям, що ми готові працювати та боротися. Боротися за те, щоб, усупереч традиційним змовам, отримати ще одну можливість обнулити старі "сірі еліти" на місцях. Це, звичайно, дуже важко”, - написав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що будь-яка радикальна зміна правил гри – це насамперед відповідальність, за себе і за свою команду.

“І це безперечне подолання важкого опору старих затятих корупціонерів на місцях, які буквально спресовані в міцні клани та регіональні мафії. На мій погляд, сьогодні йдеться не лише про вибори до органів місцевого самоврядування. Мова все ще про можливість перезавантажити наші традиційні соціальні відносини, в яких роками працювало огидне правило: корумпованій меншості закон не писаний, а більшості – злидні, несправедливість, обман”, - додав Президент.

За його словами, для справжніх змін потрібно, щоб блищали очі, і щоб усі навколо бачили бажання йти та боротися.

“Так, я чудово розумію, що “не все, не відразу й не швидко”. І що є помилки. І що бувають у нас помилки в людях, у кандидатах, у депутатах. Але ж сильним вважається не той, хто не помиляється, а той, хто ці помилки визнає та виправляє. Чи ми живемо в ідеальному світі? А якщо ні, тоді швидко виправляємо помилки та рухаємося вперед. Завжди намагаюся максимально широко відкривати двері для прогресивних змін. Давати шанс. Брати у свою команду тих, хто готовий працювати й відповідати за зроблене. Беріть і робіть. І відповідайте. Тому прямо й жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого”, - сказав Глава держави.

Він додав, що у них достатньо часу, щоб довести свою ефективність, для цього просто потрібно працювати в режимі “24/7” і постійно доводити людям свою корисність.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про скасування довідки про несудимість для кандидатів на місцевих виборах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram