Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
56205

Марченко повідомив про готовність передбачити надання іпотечних кредитів для 30 тисяч сімей

Марченко повідомив про готовність передбачити надання іпотечних кредитів для 30 тисяч сімей

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив про готовність уряду в наступному році передбачити у бюджеті надання іпотечних кредитів для 30 тисяч українських сімей. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, передає УНН.

"В наступному році ми готові будемо передбачити надання іпотечних кредитів для 30 тисяч сімей. Зараз практично нічого не надається. Тобто, це нова програма. Ми докапіталізуємо нову установу, яка зможе надавати іпотечні кредити і також надавати фінансовий лізинг, кредит. Тобто, це будівництво житла", – сказав Марченко.

Нагадаємо, у серпні президент України Володимир Зеленський заявляв, що українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних, тому що банківські ставки за іпотекою, які існували досі, "просто непідйомні" для багатьох українських сімей.

Як повідомляв УНН, раніше Сергій Марченко зазначав, що Міністерство фінансів України очікує, що у 2021 році Україна вийде на рівень зростання валового внутрішнього продукту у 4,6 відсотка, і такий ріст є реалістичним.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram