Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
42255

Сертифікація вчителів-2020: на третій етап пройшли 1040 педагогів

Сертифікація вчителів-2020: на третій етап пройшли 1040 педагогів

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 року – вивчення практичного досвіду роботи – відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада. Його проходитимуть понад тисяча освітян. Про це УНН повідомили у пресслужбі МОН.

"Третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 – вивчення практичного досвіду роботи – відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада. Він пройде незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах, де знаходяться школи учасників сертифікації", - повідомили у МОН з посиланням на Державну службу якості освіти.

За даними Служби, до третього етапу сертифікації допущено 1040 вчителів початкових класів.

Експерти вивчатимуть практичний досвід учасників через анкетування адміністрації закладу освіти і керівника методичного об’єднання, співбесіду з учасниками сертифікації, а також моделювання педагогічних ситуацій.

Третій етап сертифікації відбудеться без відвідування уроків експертами. Натомість під час нього використовуватимуться платформи Zoom, Microsoft Teams, Google Meets тощо.

Результати пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 будуть визначені 1-11 грудня.

Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні протягом терміну дії сертифікату – трьох років. Також сертифікат може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації.

Попередній етап сертифікації відбувся навесні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram