Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
31440

Волонтер: українською армією зараз керують люди, для яких загиблі і поранені - всього лиш "статистика"

Волонтер: українською армією зараз керують люди, для яких загиблі і поранені - всього лиш "статистика"

Роман Донік

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Сьогодні армією керують люди, які не знають і не розуміють, що таке війна: для яких загиблі і поранені - всього лиш "статистика". Про це у своєму Facebook написав волонтер і блогер Роман Донік, передає УНН.

Він уточнив, що мова йде про головнокомандувача Збройними силами України Руслана Хомчака, начальника генерального штабу ЗСУ Сергія Корнійчука і його заступників, міністра оборони Андрія Тарана.

"Кожна людина, яка має бойовий досвід, читаючи "цифри"... кожну "цифру" уявляє на свій спогад. Це не лікується і не забувається - це вже на рівні фізіології. Коли смак цинку або якогось іншого металу з'являється у роті під час салютів і феєрверків. Коли організм реагує швидше, ніж мозок на звук розриву. А ось для людей, які не пережили цих відчуттів, - це просто "цифри". Їх мозок і тіло не пам'ятає того, чого не було. Або пам'ятають, але трохи не так.

Наприклад, для Хомчака цифри обстрілів - це звуки канонади далеко за спиною, коли він відправив колону на прорив, а сам розвернувся і поїхав в іншу сторону. Для начальника генерального штабу Корнійчука - взагалі проморозити всю війну у тилу, - це звуки полігонних стрільб, які не мають ніякого відношення до небезпеки. Для заступників Корнійчука, які просиділи до 2019 року на пенсії, - це звуки з кіно про війну, зняте у Росії. Для Тарана, якому дає "доручення" президент, який проїздив майже 6 років війни на корпоративи, - це теж трохи не те, що для піхотинця і піхотного офіцера", - написав Доник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти прогнозують ротацію Хомчака: "це людина не з команди Президента".

Армією керують люди, які не знають і не розуміють, що таке війна, продовжив волонтер.

"Для яких життя бійця - лайно. А обстріли, загиблі, поранені - це всього лише "статистика". Іноді прикра статистика, яка заважає досягненню їхніх планів. Люди, які не знають самі, що таке війна, що таке сидіти під обстрілом і тільки молитися і чекати, коли наша "арта" відповість, не зможуть запропонувати президенту, зовсім далекому від війни, жодних порад. Тому що їх мир і війна безпосередньо на передовій не перетиналися", - додав він.

Нагадаємо, днями стало відомо про те, що для Хомчака закупили позолочені ручки Parker на 300 грн. Їх він повинен буде презентувати в якості подарунків від свого імені.

Експерти, коментуючи таку інформацію, заявили, що "це відсутність офіцерської честі".

Також нагадаємо, що закупівля зимової форми для військових при цьому була провалена.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram