Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
106425

У Мінську влаштували інавгурацію Лукашенка: він вступив на посаду президента Білорусі

У Мінську влаштували інавгурацію Лукашенка: він вступив на посаду президента Білорусі

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Церемонія інавгурації Олександра Лукашенка як президента Білорусі в ці хвилини проходить у Палаці Незалежності у Мінську. Голова ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенку посвідчення президента Республіки Білорусь, повідомляє білоруське державне агентство "БЕЛТА", передає УНН.

"Олександр Лукашенко вступив на посаду Президента Білорусі. Церемонія інавгурації в ці хвилини проходить у Палаці Незалежності", - пише видання.

Як вказано, на церемонію інавгурації запрошено кілька сотень людей. Серед них - "вищі посадові особи, депутати Палати представників і члени Ради Республіки, керівники державних органів і організацій, місцевих виконавчих і розпорядчих органів, республіканських засобів масової інформації, діячі науки, культури і спорту".

Зазначається, що "відповідно до Конституції Республіки Білорусь Президент вступає на посаду після складення присяги".

"Поклавши праву руку на Конституцію, Олександр Лукашенко виголосив присягу білоруською мовою. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенку посвідчення Президента Республіки Білорусь", - сказано у повідомленні.

Як повідомлялося, вибори президента Білорусі відбулися 9 серпня. За даними ЦВК, Олександр Лукашенко набрав 80,1% голосів виборців. На тлі оголошення офіційних результатів Білорусь охопили протести

Нагадаємо, ЄС не визнає результати виборів президента Білорусі. За словами канцлера ФРН Ангели Меркель, голосування не було ні справедливим, ні вільним.

Верховна Рада України також ухвалила заяву, де вказала, що "вважає, що президентські вибори в Білорусі не були ані вільними, ані чесними".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram