Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27945

Шмигаль анонсував впровадження ринку парникових газів: план на сім років

Шмигаль анонсував впровадження ринку парникових газів: план на сім років

Денис Шмигаль

КИЇВ. 23 вересня. УНН. В Україні планують запровадити ринок парникових газів, цей план не буде довготривалим – майже 7 років. Якщо це не зробити, може постраждати бізнес. Про це сказав на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає кореспондент УНН.

"В рамках угоди про асоціацію Україна брала на себе зобов’язання щодо імплементації низки документів з протидії змінам клімату. І це власне ода з таких ініціатив – впровадження ринку парникових газів. Це насправді плюс до репутації України", - сказав Шмигаль.

Також він додав, що це вимога часу.

"Якщо Україна вчасно не запровадить систему обліку щодо викиду газів, то може постраждати бізнес, який буде платити додаткові податки для експорту своєї продукції. Ця ініціатива буде реалізовуватися не протягом короткого часу. Це довготривалий стратегічний план на фактично майже 7 наступних років", - додав Шмигаль.

За його словами, разом з нардепами буде напрацьовуватися фінансовий план реалізації цих ініціатив.

Нагадаємо, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що зміни клімату можуть в найближчі десятиліття призвести до загибелі набагато більшої кількості людей, ніж можуть померти від пандемії COVID-19.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram