Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28095

Уряд ухвалив низку рішень, спрямованих на покращення моніторингу та оцінки впливу на довкілля

Уряд ухвалив низку рішень, спрямованих на покращення моніторингу та оцінки впливу на довкілля

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив низку рішень, які спрямовані на покращення механізмів моніторингу та оцінки впливу на довкілля. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

“Частина з них спрямована на запуск національного ринку торгівлі квот парниковими газами з 2021 року. Його запровадження — це не лише виконання Угоди про асоціацію з ЄС, але й вимога часу. Якщо Україна своєчасно не запровадить систему обліку щодо викиду газів, то може постраждати бізнес, який сплачуватиме додаткові податки для експорту своєї продукції”, — написав Шмигаль.

За його словами, для захисту довкілля підтримали також наступні рішення:

• Затверджений Порядок прийняття рішення про здійснення транскордонної оцінки впливу на довкілля — важлива європейська норма, яка має запрацювати в Україні.

• Утворена міжвідомча комісія з питань зміни клімату та збереження озонового шару. Це збільшить можливості органів державної влади у формуванні політики з протидії змінам клімату.

• Схвалено два законопроєкти, яким пропонуємо приєднатися до Протоколу про сталий розвиток сільського господарства та сільської місцевості до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

Нагадаємо, уряд схвалив законопроект про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram