За підсумками екстра-таймів: “Колос” вилетів із кваліфікації Ліги Європи

Київ  •  УНН

24 вересня 2020, 22:39  •  13854 перегляди

КИЇВ. 25 вересня. УНН. У третьому відбірковому етапі Ліги Європи хорватська “Рієка” вдома приймала “Колос” із Ковалівки та святкувала звитягу 2:0, передає УНН.

На 15 хвилині футболіст “Рієки” закрутив м’яч з кутового у ворота суперників, але голкіпер “Колоса” здійснив сейв. Наприкінці тайму захисник Новак ледь не вивів гостей вперед, але його акуратний удар призвів до того, що м’яч перелетів поперечину.
На 90 хвилині Євген Селезньов упустив ідеальний момент аби принести “Колосу” путівку до плей-офф кваліфікації. Форвард з кількох метрів у стрибку надіслав м’яч вище поперечини.

Перемогу “Рієці” принесли голи португальця Перейри та хорвата Андрявічуса в додаткових екстра-таймах. Причому другий м’яч вийшов курйозним — голкіпер “Колоса” Волинець у тривіальній ситуації випустив м’яч із рук, але через важкі погодні умови (велику зливу та калюжі на газоні).

Додамо, за вихід до групової стадії “Рієка” протистоятиме датському “Копенгагену”.

24 вересня 2020, 21:11  •  17360 перегляди
Зеленський доручив добудувати пункт пропуску “Ужгород — Вишнє Нємецьке” на кордоні з Словаччиною

24 вересня 2020, 20:51  •  21526 перегляди
У Дніпропетровському окружному адмінсуді спалах коронавірусу

24 вересня 2020, 20:33  •  11434 перегляди
“Десна” у меншості поступилася у дебютній єврокубковій грі

24 вересня 2020, 20:11  •  12288 перегляди

Спорт • 24 вересня 2020, 22:39  •  13854 перегляди

Апарат Державної міграційної служби (ДМС) припинив прийом громадян через виявлення коронавірусу у своїх працівників. Про це йдеться в повідомленні ДМС у Facebook, передає УНН.

Суспільство • 24 вересня 2020, 22:22  •  17428 перегляди

Український футболіст Сергій Вакуленко вивів вірменський клуб у плей-офф раунд Ліги Європи, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 24 вересня 2020, 22:09  •  13708 перегляди

Міністерство освіти і науки України відреагувало на сутички на території Олімпійського коледжу в Києві та пояснило позицію віддомства. Про це повідомляє пресслужба МОН, передає УНН.

Суспільство • 24 вересня 2020, 21:54  •  11506 перегляди

У Будапешті відбулося протистояння за Суперкубок УЄФА в якому німецька “Баварія” змагалася із іспанською “Севільєю”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 24 вересня 2020, 21:33  •  14650 перегляди

На Луганщині блокували вертикально побудовану корупційну схему, організовану керівництвом Східної митниці ДФС України. Про це повідомляє прессцентр Служби безпеки України, передає УНН.

Кримінал та НП • 24 вересня 2020, 21:25  •  16318 перегляди

Міжнародний гросмейстер Петро Голубка з Івано-Франківська виграв рапід-турнір “Czech Open 2020” (швейцарка, 9 турів, 80 учасників), що відбувся у Пардубіце, передає УНН з посиланням на “Українські шахи”.

Спорт • 24 вересня 2020, 21:11  •  17360 перегляди

Президент України Володимир Зеленський доручив включити міжнародний автомобільний пункт пропуску “Ужгород — Вишнє Нємецьке” на українсько-словацькому кордоні до програми “Велике будівництво” й добудувати його наступного року. Про це УНН повідомили у пресслужбі Глави держави.

Політика • 24 вересня 2020, 20:51  •  21526 перегляди

У Дніпропетровському окружному адміністративному суді встановлений другий факт захворювання на COVID-19, введені карантинні обмеження. Про це повідомляє пресслужба суду, передає УНН.

Суспільство • 24 вересня 2020, 20:33  •  11434 перегляди

Чернігівська “Десна” провела перший поєдинок в клубній історії в рамках єврокубків, у якому зазнала поразки від німецького “Вольфсбурга” (0:2), передає УНН з посиланням на сайт команди з України.

Спорт • 24 вересня 2020, 20:11  •  12288 перегляди