Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 11 серпня 2022 23:09
Новини: Економіка
66855

В Україні на час карантину заборонили аукціони з великої приватизації

В Україні на час карантину заборонили аукціони з великої приватизації

КИЇВ. 25 вересня. УНН. В Україні у п'ятницю, 25 вересня, набув чинності закон №853-IX, яким встановлюється заборона на проведення аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації на період карантину та обмежувальних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню COVID-19. Закон напередодні опубліковано у газеті Верховної Ради "Голос України", передає УНН.

"Тимчасово, на період встановлення Кабінетом міністрів України карантину та обмежувальних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), аукціони з продажу об’єктів великої приватизації не проводяться", - йдеться у тексті закону.

Загалом же положеннями закону внесено зміни до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо здійснення парламентського контролю за приватизацією державного майна, зокрема визначаються контрольні функції і відповідні повноваження у сфері приватизації комітету Верховної Ради, до предмету відання якого віднесені питання приватизації державного і комунального майна.

До переліку об'єктів великої приватизації, згідно з чинним розпорядженням уряду, входять, зокрема, ПАТ “Центренерго”, 5 обленерго, кілька ТЕЦ, АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”, ДП “Артемсіль”, ПАТ “Азовмаш”, АТ “Перший київський машинобудівний завод”, ДП “Завод “Електроважмаш”, ПАТ “Сумихімпром”, ПАТ “Одеський припортовий завод”, АТ “Оріана”, ПрАТ “Президент-Готель”, ПрАТ “Індар”, Державне ПАТ “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг”, АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”, ДАК “Хліб України”.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто, 25 вересня.

Нагадаємо, готель “Дніпро” продали за 1,1 млрд гривень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram